Субота, 18 березня 2017 17:28

Що це було?

(3 votes)

Результат сьогоднішнього матчу з южненським "Хіміком-2", у якому "Золотий Вік" на виїзді був розгромлений - 102:62, був для нас як грім серед ясного неба. Адже нічого не віщувало такого результату боротьби лідера Вищої ліги з третьою командою групи Б.

Але, мабуть, южненці були серйозно налаштовані на бій із лідером чемпіонату, а наші хлопці не сприйняли суперників з усією серйозністю. І були за це покарані вже у першій чверті, яку господарі виграли з перевагою у 15 пунктів – 28:13. Ну а другий період у виконанні гостей взагалі не піддається ніякому логічному поясненню, бо не варто претенденту на чемпіонство поступатися будь-якому конкуренту за 10 хвилин з рахунком -30:9. Зрозуміло, що, отримавши таку перевагу, у другій половині матчу дублери чинних чемпіонів Суперліги грали вільно та розкуто, спокійно довівши справу до логічної та заслуженої перемоги - 102:62 (28:13, 30:9, 27:22, 17:18) . Єдине, що можуть занести собі в актив підопічні Андрія Білозерського, це успіх із перевагою в 1 очок у заключному періоді.

Якщо поглянути на статистику, то ми абсолютно програли бій під щитами - 53:27, мало подали здалеку 4 з 20, та й штрафні пробивали вкрай мало і не зовсім вдало - 4 з 8. по 14 очок Гліб Бузько та Влад Рижов, а також Андрій Куліш, який набрав 12 очок. Загалом, сподіватимемося, що це був самотній провал, який трапляється під час тривалого турніру. І наші гравці з тренерами зроблять правильні висновки і вже завтра зможуть довести випадковість такого фіаско.

Read 735 times Last modified on Субота, 18 березня 2017 21:53