Экономное отопление для дома
Воскресенье, 14 Июнь 2015 21:35

Чорногорок не здолали

(4 голосов)

Національна збірна України зіграла останній матч у першому груповому раунді жіночого ЄвроБаскету.

Чорногорки жваво розпочали поєдинок, і вже через хвилину гри вели – 7:2. Втім, Аліні Ягуповій знадобилося менше хвилини, щоб набрати 6 очок поспіль і вивести Україну вперед – 7:8. Йовановіч з-за дуги вивела свою команду вперед, однак Ягупова знову зрівняла рахунок. Капітана підтримала Катерина Дорогобузова, котра принесла команді 5 очок поспіль. Але й лідерки Чорногорії теж не дрімали – Робінсон, Дублєвіч, Пєровановіч, Шкєровіч і Йовановіч по черзі вражали наш кошик і таки принесли команді перемогу в першій чверті – 25:21. На початку другої десятихвилинки Пєровановіч збільшила перевагу чорногорок до восьми очок, потім 5 очок поспіль суперницям принесла Вуйовіч, українки же протягом трьох хвилин не могли вразити кошик Чорногорії, тож суперниці відірвалися – 34:21. В цей момент дуже потрібний 3-очковий закинула Аріна Білоцерківська. Її влучність здалеку підтримали Дорогобузова і двічі Ягупова. Саме ці влучання не дали змоги суперницям відірватися в рахунку на ще більшу відстань – 49:35 перед великою перервою.

Перша хвилина чверті знову стала просто катастрофічною для нас – Йовановіч, Шкєровіч і Вуйовіч зробили рахунок 56:35. Наші дівчата вкотре на цьому турнірі здійснили подвиг, скоротивши відставання з 21-го очка до трьох! Та досвідчені чорногорки свого не віддали – Робінсон, Шкєровіч і Пєровановіч повернули команду в гру, і повернули свою перевагу в рахунку, не допустивши нервового завершення гри.

Традиційно найрезультативнішим гравцем матчу стала Аліна Ягупова, котра вдруге поспіль набрала 33 очки, зробила 7 підбирань, 4 передачі та 4 перехоплення. Олена Самбурська додала в скарбничку збірної України 12 очок і 4 передачі. Катерина Дорогобузова відзначилася 8 очками і 3 підбираннями. Ольга Дубровіна набрала 7 очок і зробила 3 передачі.

Українська збірна ще має шанси вийти до наступного етапу ЄвроБаскету, наша доля залежить від Румунії і Чехії, які зустрінуться завтра о 20:30.

Джерело: ukrbasket.net