Вход или Регистрация | Забыли пароль? |

Футбол Баскетбол Бейсбол Легкая атлетика Олимпийские игры

 

В НБА состоялся последний день регулярного чемпионата. Украинец Алексей Лэнь сыграл 5 минут (0 очков) в матче «Вашингтона» и «Шарлотт» (115:110). В другом матче «Оклахома» обыграла «Клипперс» (117:112), Святослав Михайлюк на паркет не выходил.
Капітан збірнї України з баскетболу, Аліна Ягупова допомогла клубу «Фенербахче» завоюваті чемпіонські нагороди у чемпіонаті Турции. У третьому матчі фінальної серії «Фенербахче» обіграв «Галатасарай» (71:56).
Кропивницький баскетбольний клуб офіційно проголошений бронзовим призером Першої ліги, повідомили кореспонденту CBN у керівництві клубу.
О том, как чиновники нашей баскетбольной Федерации своим дурацким вердиктом о дисквалификации спортивного комментатора и журналиста выставили себя на посмешище, думаю, не только в Украине.
У Хмельницькому, сьогодні, відбувся третій матч півфінальної серії до двох перемог між «Хмельницькою Політехнікою» та кропивницьким «Золотим Веком». Ну й сталося те, що передбачалося: хмельничани таки протиснулася до фіналу й таки порадували тих, хто дуже прагнув цього. Кажуть, що це допоможе будівництву сучасної арени. Ну й нехай... 
В началоНазад12345678910ВперёдВ конец
Страница 1 из 113